ZDRAVÍ

Zdraví není jen slovo životního stylu v posledních letech, ale znamená pravidelný pohyb a to, co potřebuje naše tělo a co jíme. Shodneme se na tom, že naše tělo potřebuje pomoc neboť již dávno jsme ztratili přirozenost získané energie z přírody a proto jsou zde, doplňky stravy.

A jelikož Radce záleží na to tom, co říká její tělo, již několik let používá doplňky stravy. Chceš pomoc nastartovat změnu a dát tvému tělu opravdu to, co potřebuje? Domluv si s Radkou konzultaci a seznam se s doplňky stravy obsahující širokou škálu vitamínů, minerálů a fytoživin.

RADKY ONILE SVĚT

Staň se členem Radčiny skupiny na facebooku a jejího světa. Stačí kliknout na viz níže a Radka tě ráda pozve do své skupiny. Zde můžeš s ní i s jejími členy poznávat nejen produkty, ale také jejich výsledky od spokojených klientů. Nebo můžeš sledovat její Instagram či navštívit její eshop.

Pojď dál a posaď se u Radky. Zde si s ní můžeš vychutnat šálek kávy a zkonzultovat to, co dávno víš. Čas nás všechny dostihne, ale my mu můžeme změnit směr. Každá buňka v našem těle má důvod, abychom o ni pečovali. A jak na tom jsi ty?

PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOST

Pro ty, kteří hledají příležitost nejen změnit svůj životní styl, ale také pracovní směr, máme tu nabídku. Staň se obchodní partnerkou Radky a dostaneš 2v1.

  • práci, která tě bude bavit
  • a ještě k tomu si vyděláš